Чашка кави з психологомПідтримуйте дитяче прагнення бути хорошим, бережіть його як найтонший порух людської душі, не зловживайте своєю владою, не перетворюйте мудрість батьківської влади на деспотичне самоду
нський)
      

Як виправити зухвалу поведінку дитиниНе порівнюйте свою дитину з іншими дітьми


                                             

Як виховати дитину, щоб не було потреби на неї кричати: 7 простих правил


   
  Агресивна дитина

   З кожним роком до школи приходить все більше дітей з нестійкою поведінкою, яка переростає у агресію. Та й досить часто зустрічаються перетворення з "хорошого хлопчика" на задеркуватого...
   Прояви люті з елементами агресивної поведінки вперше спостерігаються тоді, коли бажання дитини з якоїсь причини не виконуються. Перешкодою до виконання бажання є заборона чи обмеження зі строни дорослих. Як правильно поводити себе в таких ситуаціях? Бажано перевести активність дитини у інший напрямок. Відволічіть її увагу від предмета бажання чимось іншим.
   Велике значення для прояву агресії у молодшому шкільному віці має популярність дитини серед однолітків. Не маючи адекватних засобів спілкування у групі, дитина намагається кулаками зайняти лідерство. 
    Безумовно, якщо ви помічаєте у своєї дитини прояв агресії, необхідно ретельно аналізувати її причини. 
   Пропоную поради для досягнення успіху при спілкуванні з такими дітьми:
- Пам'ятайте, що заборона й підвищення голосу - найменш ефективні способи подолання агресії. 
- Дайте дитині можливість виплеснути свою агресію, дозвольте їй "побити" подушку або розірвати "портрет" її ворога.
- Показуйте дитині власний приклад ефективної поведінки.
- Не соромтесь зайвий раз приголобути свою дитину. 
                         Батькам про кризу 7 років     Розвиток дитини є нерівномірним. На одних етапах зміни у дитячій психіці відбуваються повільно та поступово (стабільні періоди), на інших - бурхливо й швидко (критичні періоди). 
     Криза настає непомітно, дуже важко визначити момент її початку й завершення. Апогей кризи ми, батьки, бачимо й перетворюємо його у "важковиховуваність". Певно, читаючи попереднє речення, згадали моменти, коли ваша дитина буває некерованою... А може саме зараз у вашої дитини криза, може саме зараз ви потрібні їй...
                          Криза семи років
     Це перехідний період, це криза саморегуляції. Трішки розглянемо "симптоми". 
1. Втрата безпосередності поведінки. Між бажаннями та вчинками вклинюються внутрішні переживання щодо правомірності чи доцільності своїх дій.
2. Манірність поведінки. Намагаючись виправдати сподівання дорослих, дитина відверто демонструє навіть ті позитивні якості, які їй не властиві.
3. Симптом "гіркої цукерки". Дитині погано, але вона намагається це приховати.

     Семирічна дитина не може стримувати свої емоції, почуття, не вміє керувати ними. Тому виникають труднощі у вихованні, дитина замикається в собі й часто стає некерованою. І лише батьки, батьківська любов, розуміння, терплячість можуть стати помічниками у виході з цієї кризи. Пам'ятайте, що неправильне виховання, неприйняття дитини, гіперопіка, егоцентризм можуть викликати невротичні реакції у дітей. 
 Найкращий "лікар" - це батьківська любов!!!

          Що здатне зруйнувати мотивацію дитини?
                                     Як навчити дітей слухати і слухатись
                                    7 ситуацій , коли ми ображаєм своїх дітей


https://dytpsyholog.com/2015/09/03/%D1%8F%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96/
7 помилок у вихованні дітей, які робить кожна мама


Як не слід карати дитину і чому: поради психолога

Як виховати самостійність у дітей?

     Поради психолога Ірини Колесник батькам...

Немає коментарів:

Дописати коментар