Про мене

 Ще з дитинства мріяла стати вчителем.  Усі  шкільні роки ця мрія не покидала мене. Вона  здійснилася і я працюю вчителем початкових класів  і своїй професії ніколи не зраджую.
  
    Кожного разу, коли до мене приходять першокласники, дуже хвилююся, бо розумію, що повинна не тільки сформувати у дітей певні знання,  вміння та навички, а й розкрити здібності кожного.
     
      Для усіх моїх маленьких учнів я  намагаюся бути не тільки  першою вчителькою,  а й другою мамою, знайти «ключик» до серця кожного .

    Мені цікаво все із моїми учнями: радіти, інколи засмучуватися разом з ними, давати їм поради.  А вони віддають мені свою любов і повагу. За це я їм вдячна.

     Усе в житті починається з любові. У ній народжується краса, гармонія,  лад,  єдність.  Любов  —  радість,  любов  — джерело натхнення. Тому основним моїм принципом є  ЛЮБИТИ: любити життя, любити людей, любити свою професію.  Потрібно відкривати своє серце і душу для  близьких і рідних,  для  друзів, творити добро на землі. Потрібно будь-що залишатися людьми, бо це мистецтво щонайвище в світі.
     
      За час роботи було багато радісних моментів, коли я гордилася, що я – учитель. І сьогодні я  розумію: якщо хоч одна дитина з вдячністю згадає мої уроки, моя праця не буде марною.


                                                         Я щоранку заходжу в   клас.
                                                         На дитячих обличчях -   усміх.
                                                         Що я варта, діти, без   вас?
                                                         Ви – натхнення моє,  мій   успіх.
           За плечима - минулі роки, 
                      Але й досвід прийшов з літами. 
                 Що я варта без вас, малюки? 
                       Я безмежно люблю вас, я з вами.
           Щоб любові вогонь не згас, 
                        Щоб віддать дітям серце і душу, 
         Я щоранку заходжу в клас, 

          Я - учитель, я вчити мушу!

Немає коментарів:

Дописати коментар