- Головна сторінка
- Будьмо знайомі
- Про мене
- Портфоліо
- Презентація досвіду
- Дистанційне навчання 4 клас
- Шкільна документація
- Літопис нашого класу
- Для Вас, батьки
- Для вас, мої школярики.
- Готуємось до ДПА
- Школа майбутнього першокласника
- Практичні посібники
- Розклад уроків
- Уроки та презентації
- Виховна робота
- Класниий керівник
- Скарбничка мудрих думок
- На допомогу вчителю
- Чашка кави з психологом
- Корисні посилання
- Нова українська школа
- Фотогалерея
- Інтерактивні вправи
- Контрольні роботи
- Читайлик
- Релакс.Музика для душі
- Мотиваційні мультики
понеділок, 31 серпня 2020 р.
вівторок, 21 квітня 2020 р.
Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі)

Матінка-Земля. Це вираження ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, - буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Не зважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?
Вже здавна в різних країнах світу це питання набуло нагальну актуальність. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося. Невже ми почали переростати чисто споживчий період свого власного розвитку? Надія є. З’явилися і прагнення.
Так, офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День - Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278, яка була затверджена з цього приводу в 2009-му році відзначалося, що термін «Матінка-Земля» досить поширений в різних культурах і загальноприйнятий у більшості країн світу, він відображає чіткий взаємозв’язок між нами і нашою планетою. Дата святкування цього всесвітнього дня так само вибрана не випадково: спочатку, за даними проекту DilovaMova.com, в цей день, в одній з найпотужніших, масштабних і розвинених країн світу, в США, відзначався День дерев. США були однією з перших країн, що заснували екологічні свята на державному рівні, до того ж дерево часто символізує життя. Здоров’я і екологія нашої планети безпосередньо залежить від наявності на ній цих прекрасних творінь Божих. Не дивно, що в національних календарях багатьох країн світу присутні подібні свята. Приміром, добрі традиції лісопосадок були притаманні нам на просторах нашої рідної землі ще з дореволюційних часів. У новій незалежній Україні, починаючи з 1998-го року в третю суботу квітня відзначається національне свято «День довкілля», яке з’явилося саме завдяки систематичному проведенню в цей день акції «Дерево - Життя».
У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати!
субота, 18 квітня 2020 р.
четвер, 12 березня 2020 р.
неділя, 8 березня 2020 р.
Дорогі матусі та бабусі!
З першим весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без
Вас, не було б стільки світла, любові і тепла. Нехай життя дарує Вам тільки приємні моменти , а дітки приносять лише радість та втіху! Ви - найкращі! Зі святом!!
З першим весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без
Вас, не було б стільки світла, любові і тепла. Нехай життя дарує Вам тільки приємні моменти , а дітки приносять лише радість та втіху! Ви - найкращі! Зі святом!!
Підписатися на:
Дописи (Atom)